Проект координується
Асоціацією УМДПЛ
Створено за підтримки:

Про проект

Асоціація УМДПЛ створила сайт «Рейтинг поліції» з метою підсилити механізми громадського контролю за діяльністю поліції. Інтерактивна платформа – це ваш доступ до об’єктивної та структурованої інформації про ефективність роботи правоохоронних органів в Україні.

Ми публікуватимемо результати моніторингової кампанії «Поліція під контролем» щодо конкретних відділків поліції, які відвідували громадські монітори. Ви знайдете опис виявлених недоліків та оцінку, виставлену поліцейським відповідно до рівня ефективності їх роботи.

Як докази виявлених недоліків будуть представлені відео та фотографії з проведених моніторингових візитів.

Долучайтесь до проведення громадського контролю за діяльністю поліції! Лише спільними зусиллями ми посприяємо чесній та прозорій роботі поліцейських!

У разі виникнення запитань, зауважень чи пропозицій, звертайтеся за адресою umdpl.association@gmail.com або (044) 253-40-36. Контактна особа – Сергій Перникоза, координатор моніторингових кампаній Асоціації УМДПЛ.

Інтерактивна мапа «Рейтинг поліції» створена за підтримки «Національного фонду на підтримку демократії» (NED).

Довідково

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) — неурядова правозахисна організація, що з 2010 року здійснює системний всеукраїнський моніторинг дотримання прав людини та основоположних свобод у діяльності правоохоронних органів.

Моніторингова кампанія «Поліція під контролем» передбачає проведення системного моніторингу роботи поліції, розвиток всеукраїнської мережі моніторів, впровадження у систему МВС та Національної поліції результатів моніторингів з метою запровадити нові стандарти дотримання прав людини при взаємодії з правоохоронними органами, а також підвищити рівень громадського контролю за діяльністю поліції.